Strona główna / Inspiracją jest naturą

Inspiracją jest naturą

utworzone przez | paź 28, 2023 | Ornamentali

O tym, że haft komputerowy jest ekologiczną metodą znakowania odzieży można przeczytaj na stronie głównej. Ale powtórzę, że haft komputerowy jest ekologicznym procesem produkcyjnym. Hafciarki nie emitują gazów, pyłów oraz innych substancji szkodliwych dla ludzi, zwierząt bądź środowiska. Używane nici i materiały są certyfikowane, natomiast rozpuszczalniki nie mają tutaj żadnego zastosowania. Natomiast wieś i jej otoczenie może być ogromną inspiracją do tworzenia wzorów, malowania, a w moim przypadku haftowania tego, co znajduje się wokół, czyli kwiatów, owadów, zwierząt.

Moda zawsze czerpała inspirację z natury. Większość rzeczy, które tworzone są, powstają w wyniku obserwacji otaczającego nas świata przyrody. I to innym się bardzo podoba. Wiadomym jest , że moda idzie w tym kierunku. Można zaobserwować jak wielu projektantów ubrań, zwłaszcza tych najbardziej modnych i popularnych brną w kierunku natury i ekologii. Ich ubrania wyglądają jak drzewa, ryby, ptaki i wiele innych. Osobiście bardzo to popieram. Moje produkty są tworze z pasją, wyłącznie z materiałów naturalnych takich jak len, bawełna, skóra, a motywy, których używam na torbach, koszulkach, koszulach i innych najczęściej to motywy czerpane z natury i otaczającego mnie świata. Torby, które sprzedaje szyte są z naturalnych materiałów, występujących w naturze, a hafty, grafiki są związane z otaczającym nas światem. Mam nadzieję, że spodobają się Wam i są doskonałym prezentem dla najbliższej osoby.

Studio Haftu Komputerowego

Czytaj także

Zalety znakowania odzieży w firmie

Zalety znakowania odzieży w firmie

Odzież z logo lub nazwą firmy to najlepszy sposób, aby zapewnić rozpoznawalność marki i promować swoje produkty lub usługi. Odzież znakowana buduje świadomość zespołu, czyli członkowie  rozumieją...

czytaj dalej