Strona główna / Zalety znakowania odzieży w firmie

Zalety znakowania odzieży w firmie

utworzone przez | paź 28, 2023 | Ornamentali

  1. Odzież z logo lub nazwą firmy to najlepszy sposób, aby zapewnić rozpoznawalność marki i promować swoje produkty lub usługi.
  2. Odzież znakowana buduje świadomość zespołu, czyli członkowie  rozumieją wspólne cele. Pozwala to zrozumieć, dlaczego dana praca jest ważna i dla jakieś firmy pracujemy. Zauważono, że osoby, które noszą odzież znakowaną w pracy bardziej się angażują w pracę, bo bardziej się z nią identyfikują. Pracownicy nie są anonimowi, odzież znakowana buduje ich przynależność do zespołu i tożsamość.
  3. Jest to higiena i bezpieczeństwo w firmie.  Zmieniamy odzież,  opuszczając miejsce pracy.
  4. Jest to zgodne z przepisami.
  5. Wizerunek firmy jest wysoki, estetyka miejsca pracy.
  6. Pracownicy w odzieży znakowanej czują bezpieczeństwo.
  7. Znakowanie odzieży z nazwą wydarzenia, upamiętniają je na wiele lat. Koszulki, bluzy czy torby z nadrukiem bądź haftem zazwyczaj służą długie lata i przypominają nam o przeżytym wydarzeniu.
  8. Haft komputerowy jest ekologicznym procesem produkcyjnym. W trakcie pracy maszyna nie emituje gazów, pyłów oraz innych substancji szkodliwych dla ludzi, zwierząt bądź środowiska. Używane nici i materiały są certyfikowane, natomiast rozpuszczalniki nie mają tutaj żadnego zastosowania.
  9. Haft komputerowy jest bardzo trwały, nie blaknie, nie niszczy się, może służyć wiele lat.  Odzież robocza jest mocno narażona  na zabrudzenia. Dzięki technice hafciarskiej można je często prać w wysokich temperaturach, kluczowa jest tutaj trwałość.

 

Rozróżniamy bardzo wiele technik znakowania odzieży i zdobienia jej, ale haft komputerowy…jest ewenementem wśród metod znakowania i personalizacji. Polega on na zwykłym haftowaniu nićmi, ale za pośrednictwem niezwykłej maszyny.  Maszyna sterowana jest komputerem, przez co jest bardzo precyzyjna i szybka. Może haftować nawet kilkunastoma kolorami nici na różnych materiałach, także na skórze i ekoskórze.

Studio Haftu Komputerowego

Czytaj także

Czym jest personalizacja produktu

Czym jest personalizacja produktu

Wiele osób mnie pyta czym jest owa personalizacja. Otóż pochodzi o idealne dopasowanie produktu do Zamawiającego. Coś, co jest przeznaczone dla konkretnej persony, osoby. Obecnie podobno...

czytaj dalej